Suszarki Sedona

Suszarka owoców Sedona Combo z wyłącznikiem czasowym- 9 sit, czarna (SD-P9150)
Suszarka owoców Sedona Combo z wyłącznikiem czasowym- 9 sit, czarna (SD-P9150)Suszarka owoców Sedona Combo z wyłącznikiem czasowym- 9 sit, czarna (SD-P9150)Suszarka owoców Sedona Combo z wyłącznikiem czasowym- 9 sit, czarna (SD-P9150)

Suszarka owoców Sedona Combo z wyłącznikiem czasowym- 9 sit, czarna (SD-P9150)

Kod produktu: ssdc
Producent:
Tribest
Cena:2290.00
Wybierz
Prezent:
Dostępność:obecnie niedostępne
Ilość: szt.
Moc:550
Regulacja temperatury:30°C - 68°C
Gwarancja:60 miesięcy
Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb):43 x 51 x 37
Waga:13 kg.
Kolor:czarny
Udostępnij:

Suszarka do świeżych artykułów spożywczych Sedona Combo jest wyposażona w wyjątkowe elementy, którymi są: termostat cyfrowy, urządzenie zapewniające dualną wentylację, nierdzewny uchwyt i przezroczyste szklane drzwi. Wszystkie te elementy doskonale się uzupełniają i zapewniają idealną możliwość kontroli przy zapewnieniu najcichszej pracy.

Dzięki rewolucyjnemu dwustopniowemu sekwencyjnemu ustawianiu temperatury i czasu (TST) sterowanie jest jeszcze doskonalsze. Te ustawienia umożliwiają włączenie suszarki Sedona Combo z wyższą temperaturą początkową, a następnie jej automatyczne obniżanie aż do końca procesu sterowanego suszenia. Automatyczna regulacja TST umożliwia skrócenie czasu suszenia przy zachowaniu całej zawartości cennych enzymów.

Niektóre owoce i warzywa o większej zawartości wody wymagają wyższej temperatury początkowej, która zapobiega fermentacji. Dzięki dużej zawartości wody wewnętrzna temperatura produktów wzrasta bardzo powoli. Początek suszenia przy wyższej temperaturze w czasie pierwszych dwóch godzin nie niszczy cennych substancji odżywczych w artykułach spożywczych, jeżeli później dojdzie do obniżenia temperatury w czasie do samego końca procesu suszenia. Wcześniej trzeba było ustawiać minutnik, który przypominał, że już trzeba zmniejszyć temperaturę; teraz z TST ten uciążliwy krok jest wykonywany automatycznie.

Sedona Panel

Z suszarką Sedona Combo można zapomnieć o problemach związanych z kontrolowaniem czasu suszenia.
 

Parametry:

 • Sterowany mikroprocesorowo płaski wyświetlacz cyfrowy
 • TST – dwustopniowy sekwencyjny programator temperatury i czasu
 • Dwa wentylatory
 • Szklane przezroczyste drzwi
 • Wewnętrzny wyświetlacz LED
 • BPA Free – obudowa urządzenia, ani taca nie zawierają Bisfenolu A
 • Taca do okapywania i resztek artykułów spożywczych – umożliwia łatwe czyszczenie
 • Taca do podziału do pracy dwukomorowej
 • Bardzo cicha praca
 • 5 letnia gwarancja

Suszarka Tribest Combo - temperatury vs czas suszenia
Sedona Combo
jest zaawansowanym rozwiązaniem technicznym do suszenia artykułów spożywczych. Oferuje wszystkie możliwości prowadzące do ułatwienia i uproszczenia procesu suszenia. Zegar suszarki Sedona Combo można ustawić maksymalnie na 99 godzin w trybie oszczędnościowym (RAW) albo przyspieszyć suszenie (FAST) w technologii TST.

Suszarka Sedona Combo jest wyposażona w dwa niezależne urządzenia grzejne, które zapewniają płynniejszą i równomierniejszą cyrkulację powietrza i jednorodne suszenie artykułów spożywczych. Sedona Combo umożliwia Państwu suszenie małych i dużych ilości. Na raz można suszyć owoce i warzywa na 9 tacach albo rozdzielić urządzenie za pomocą przegrody na dwie komory z 4 tacami dla mniejszych porcji Państwa ulubionych produktów do suszenia.

Sedona umożliwia Państwu wygodną obserwację suszonych produktów prze drzwiczki z hartowanego szkła.

Przy suszarce Sedona Combo można mieć pewność, że ustawiona temperatura jest równa temperaturze w jej wnętrzu, ponieważ kontroluje to niezawodna elektronika.

Ulepszenia w suszarce Sedona Combo:

 • Usprawniliśmy design tac do suszenia. (Są jednoczęściowe – nie mają żadnych elementów, co ułatwia ich czyszczenie i zapewnia lepszy przepływ powietrza.)
 • Częścią dostawy jest taca do skapywania. (Wyłapuje ona ewentualne krople albo kawałki suszonych produktów, co w istotny sposób ułatwia czyszczenie.)
 • Nierdzewny uchwyt do otwierania drzwi. Poprawia design wyposażenia w Państwa kuchni.
 • Funkcja TST - dwustopniowe sekwencyjne ustawianie temperatury i czasu. (Szybsze suszenie  przy wyższej temperaturze na początku, kiedy produkty zawierają więcej wody, z następnym automatycznym obniżeniem temperatury w celu ostrożnego dosuszenia i zachowania wszystkich enzymów.)
 • Poprawa przepływu powietrzau. (Wentylatory równomierniej przemieszczają powietrze w suszarce, co zapewnia płynniejsze i dokładniejsze suszenie na całej powierzchni tac.)

 

Opakowanie zawiera:

jednostka podstawowa,
9 szt. BPA-Free półek,
9 szt. BPA-Free siatek do suszenia cieczy,
BPA-Free półka zamknięta/oddzielająca do skapywania,
kabel zasilający.
 
 

Przepyszne płatki owoców i rolady

 
Przygotowanie: Wybrane przez Ciebie owoce rozzmiażdżcie, dodajcie orzeszki i jakiekolwiek następne składniki, wszystko dokładnie trzeba rozmieszać. Przygotowaną mieszankę trzeba wylać na półkę z włożonym sitem. Wysuszony owocowy placuszek można przechowywać na specjalnej folii, na papierze do pieczenia lub w słoiku. Z placuszków owocowych można zrobić i roladę, którą można napełnić serem, bitą śmietaną, owocem itd. Placuszki, które są ze ziarenkami lub orzechami lepiej pokroić na paski, ponieważ nie można ich dobrze zawinąć.

Nadzwyczajnie smacznym produktem ze suszarki jest suszony jogurt, który zgęstnie do kształtu placuszka o smaku karamelowym. Wysuszony jogurt można spożywać z miodem, cynamonem, przecierem owocowym, wanilią, cukrem trzcinowym itp. 

 

>


Suszarka owoców Sedona Combo z wyłącznikiem czasowym- 9 sit, czarna