Suszarki

Suszenie owoców, grzybów i warzyw należy do najstarszych sposobów ich konserwacji a do tego niezbędna jest jakościowa suszarka owoców.

Suszarki Sedona są najwyższej jakości, eleganckie suszarki z dziewięcioma wysuwającymi sitami. Poziomy przepływ powietrza a tym samym równomierne suszenie zapewniają dwa oddzielne wentylatory. Susarki Sedona 9000 i Sodeona Combo potrafią wysuszyć dużą ilość artykułów spożywczych równomiernie, i do tego w porównaniu z innymi suszarkami, ma dodatkowo energooszczędny tryb.

Suszarki z filtrem L´Equip FilterPro zapewnią suszenie artykułów spożywczych czystym przefiltrowanym powietrzem pozbawionym wszelkich zarodków (patogenów).

Suszarki Excalibur wykorzystujące pionowego przepływu powietrza zadbają o szybkie i równomierne wysuszenie bez potrzeby przemieszczania poszczególnych sit. Można suszyć szeroki wachlarz artykułów spożywczych, od zbóż po pierścienie słodkiego ananasa. Paski mięsa wołowego, kurczaka, ryby lub dziczyzny można marynować w różnych sosach z przyprawami i wysuszyć na domowe „jerky“ – mięso suszone z przyprawami przeznaczone do bezpośredniego spożycia.

  • Zakres cen:od:do:
  • Sortuj według:
12 Następna
12 Następna