Wyciskarki

Wyciskarka metalowa Angel Juicer 7500 dwa ślimaki
Wyciskarka metalowa Angel Juicer 7500 dwa ślimakiWyciskarka metalowa Angel Juicer 7500 dwa ślimakiWyciskarka metalowa Angel Juicer 7500 dwa ślimaki

Wyciskarka metalowa Angel Juicer 7500 dwa ślimaki

Kod produktu: oaj7500
Producent:
Angel
Cena:5500.00
Wybierz
Prezent:
Dostępność:dostępne na zamówienie
Ilość: szt.
Metoda wyciskania soku:Twin Gear
Materiał:stal nierdzewna
Obrotów na minutę:82
Moc:150
Gwarancja osoba prywanta:5 lat - silnik, 3 lat – części
Gwarancja firma:12 miesięcy
Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb):26,3 x 48,8 x 19,4
Waga:9 kg.
Kolor:stal nierdzewna
Udostępnij:


Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer 7500
zaawansowana wyciskarka z wolnoobrotowym działaniem, wykonana ze stali nierdzewnej. Wyrób ten już ponad 25 lat jest obecny na rynku i jest światowym liderem w kategorii wyciskarek ślimakowych.

Dlaczego tak jest? Przede wszystkim, producent od 25 lat ciągle pracuje nad udoskonaleniem swoich urządzeń, dlatego stały się one jednymi z najlepszych na świecie. Angel Juicer wnosi swój codzienny wkład w rozwój dziedzin dotyczących zdrowego stylu życia. Jest cennym urządzeniem pozwalającym dbać o zdrowie fizyczne i równowagę psychiczną.

Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer doskonale wyciska prawie każdy rodzaj surowca, od marchwi i jabłka aż po młode zboże lub szpinak. Z dodatkowymi akcesoriami nie trzeba ograniczać się tylko do tradycyjnego wyciskania, gdyż za jego pomocą można też przygotować mleko sojowe, pyszne tofu, masło orzechowe i sorbety owocowe. Wyciskarka Angel Juicer może tłoczyć namoczone zboża i nasiona do "seed juice" (nasiona muszą być moczone w wodzie dłużej niż 6 godzin, a następnie należy użyć drobnego sita i mniejszą ilość nasion włożyć do otworu wsadowego. Dla lepszej konsystencji, można dodać niewielką ilość wody). Jest to innowacyjne urządzenie, które w całości wykonane jest ze stali nierdzewnej, wykorzystujące zmodyfikowaną technologię Twin Gear tworząc doskonałą całość. Dzięki wolnoobrotowej technologii (tylko 82 obrotów/minutę) i zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości, w soku pozostaje maksimum enzymów i składników odżywczych. Prasa do owoców Angel Juicer doskonale nadaje się do przetwarzania młodego zboża, warzyw liściastych, kiełków i ziół.

Angel Juicer jest absolutnie wyjątkową wyciskarką – łączy dwuślimakową wyciskarkę z jednoślimakową (a więc łączy w sobie wysoką wydajność, a także uniwersalność pras ślimakowych). Oba wały, obracają się w przeciwnych kierunkach, w końcowej fazie dochodzą do oddzielnych komór, gdzie zachowują się jak tradycyjne ślimaki. Natomiast długie sito ze stali nierdzewnej zapewnia, że surowce są stale wyciskane w całym procesie.

Wyciskarka Angel Juicer składa się tylko z czterech głównych części, zatem jej montaż i demontaż jest bardzo łatwy.

Jeśli myślisz, że używając wolnoobrotowej wyciskarki tracisz cenny czas, to jest wręcz odwrotnie. Jakościowe soki owocowe i warzywne mają korzystny wpływ na twój organizm, który jest zregenerowany i wydłuża swoją żywotność, a tym samym faktycznie oszczędza czas. By to osiągnąć wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut w celu produkcji pysznych koktajli i 100% świeżego soku

Różnica między modelami 7500 i 5500 polega na zastosowaniu w automatycznego wstecznego biegu w modelu 7500 (model 5500 nie ma automatycznego wstecznego biegu). W przypadku przeładowania wyciskarki inteligentny sensor uruchamia wsteczny bieg. Takie rozwiązanie zmniejsza ciśnienie w głównej części (sito) i tym zabezpiecza sito przed uszkodzeniem.  

Należy pamiętać, by w przypadku wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, używać tylko najlepszych twardych jabłek. W przeciwnym razie, gdy jabłka są miękkie, powstaje podczas przetwarzania gęsty sok, który zawiera więcej błonnika (w niektórych przypadkach wynikiem jest puree jabłkowe).

Najlepiej wyciska : warzywa korzeniowe, jabłka, ananasy, winogrona, zioła, warzywa liściaste ...

Do wyciskarki dajemy gratis szklany dzban na sok o pojemności 1 litra i 100 stronicową książka "Przepisy na sok …“.
 

NASA RADA:

Gruszkówe kiwi
Ten zielony sok jest pełen pierwiastków śladowych i powinien przyczynić się do stabilizacji wahań hormonalnych.

Składniki:
2 kiwi, 2 gruszki

Sposób przygotowania:
obierz kiwi i wyciśnij je, z gruszki wytnij gniazdka nasienne, pokrój i wyciśnij. Sok zmieszaj w wysokiej szklance i ozbób plasterkiem kiwi.

Chudnięcie dzięki sokom owocowym
 

Świeże owoce zawierają dużo błonnika, który wspiera aktywność jelit. Dlatego eksperci radzą spożywać świeże owoce. Dzięki sokom owocowym substancje odżywcze z owoców są szybciej przetwarzane w przewodzie pokarmowym. W ten sposób uzyskujesz potrzebne witaminy i minerały.  Najlepiej zrobisz, jeśli przygotujesz świeży sok w domu. Kupując gotowe soki, upewnij się, że nie zawierają one aromatów, barwników lub rafinowanego cukru.

VIDEO: Test dwuślimakowej wyciskarki Angel Juicer 5500

Kupujący ten produkt kupili także: